Değerler

Değerler

Faaliyetlerimizi aşağıdaki değerler çerçevesinde sürdürmeyi ülkemizin ve toplumumuzun yararına ve geleceğine yönelik bir sorumluluk olarak kabul ediyoruz;
 
Geleceğimizin Türk sanayisinin geleceğine paralel olduğunu biliyoruz. İşimizi sadece ticari bir faaliyet olarak değil, aynı zamanda sanayi sektörünün büyük ölçekte gelişmesine katkıda bulunacak bir dizi hizmet olarak görüyoruz.
 
 
 
Biz büyük ve sıkı sıkıya bağlı bir aileyiz. Çalışanlarımız ve bayilerimiz ile gücünü değerlerinden alan AY-KA ailesinin bir parçasıyız.
 
Takım çalışmasına değer veriyoruz. Büyük başarıların ancak takım oyunu ile kazanılabileceğini biliyoruz.
 
 
 
Sektörümüzün lokomotifiyiz. Yenilikçi ürün, hizmet ve uygulamalarla gelişiyor, sürekli gelişim ilkesi ile öncü rolümüzü ve liderliğimizi güçlendiriyoruz. Uzmanlığa değer veriyoruz. Bildiklerimizi yaparız, yaptıklarımızı mükemmelleştirmeye çalışırız. En iyiye giden yolda sabır ve kararlılıkla ilerliyoruz.
 
 
 
Adımız ve duruşumuzla saygı uyandırıyoruz. Markamızı güvenin sembolü yapan ilkelerimizden ve kurumsal değerlerimizden asla ödün vermeyiz.
 
 
 
Kalitenin müşterinin en doğal hakkı olduğuna inanıyoruz. Toplam kalite anlayışı ile müşterilerimize en rekabetçi koşullarda en iyi ürün ve hizmetleri sunmaktayız.
 
 
 
İş güvenliği uygulamalarımızla insanlara verdiğimiz değeri somutlaştırıyoruz. Çalışanlarımızın güvenli çalışmasını sağlayacak koşulları oluşturmak için gerekli önlemleri alıyoruz.
 
 
 
Gelecek nesillere daha yaşanabilir bir dünya bırakmak için faaliyetlerimizi çevreye duyarlılık ilkesi doğrultusunda şekillendiriyoruz. Çalışanlarımız arasında çevresel riskleri en aza indirmek ve çevre bilincini mümkün olduğunca kararlı bir şekilde artırmak için gerekli yatırımları yapıyoruz.